194x228 ÜRÜN GRUBU

Rotary evaporatörlerinin mucitinden sektöre yön veren yenilikleri ile tüm ihtiyaçlarınıza özel rotary evaparatör sistemleri.

194x228 ÜRÜN GRUBU

Rotary evaporatörlerinin mucitinden yüksek kapasite gerektiğinde üretim amaçlı kullanılabilecek yüksek kapasiteli rotary evaparatör sistemleri. Gas-Ex ortamlara uygun çözümleri ile birlikte.

194x228 ÜRÜN GRUBU

Aynı anda bir çok evaporasyon işlemleri için çok evaporasyon çözümleri. Özellikle HPLC, GC-MS gibi analitik yöntemlere numune hazırlanmasında son final numune miktarına göre solvent uzaklaştırılması için ideal çözümler.

194x228 ÜRÜN GRUBU

Konusunda 30 yılı aşkın Buchi püskürtmeli kurutma sistemleri ile sektörün lideridir. Ar-Ge çalışmaları için özel laboratuvar tipi spray dryer sistemleri. Binlerce Ar-Ge yayınının neden sektör lideri sprey kurutucunun kanıtlanmış performansına güvendiğini görün.

194x228 ÜRÜN GRUBU

Özellikle kimya ve ilaç sektörlerinde rutin bir kalite kontrol parametresi olan erime noktası parametresinin hızlı, kolay ve hassas ölçümü için en uygun çözümler.

194x228 ÜRÜN GRUBU

Benzersiz kontrol ve kapasite sunan en hızlı liyofilizasyon sistemleri (freeze drying) ile değerli numunelerin kurutulması için en ideal cihazlar. Hızlı metot optimizasyonu ve limitsiz buz kapasite seçenekleriyle.

194x228 ÜRÜN GRUBU

Ar-Ge Çalışmaları için yüksek hassasiyetli, kolay ve hızlı son derece kompakt flash kromatografi ve preb HPLC sistemleri. Sentezlerin veya doğal bileşenlerin saflaştırılmasında Ar-Ge çalışmaları için en ideal çözümler.

194x228 ÜRÜN GRUBU

Hassas ve güçlü distilasyon sistemleri. Kjeldahl yöntemi ile Azot analizi ve buna bağlı olarak protein analizleri için en üst seviye cihazlar. Non-kjeldahl distilasyon yöntemleri ile Alkol, uçucu yağlar, sülfit, siyanür, fenol, formaldehit, uçucu asitler, VDK'lar, nitrojen (TKN, TVBN), nitrit, gibi parametrelerin analizleri.

194x228 ÜRÜN GRUBU

Rutin kalite kontrol analizlerinde yağ parametresinin tespiti veya GC-MS, HPLC gibi analitik cihazlara numune hazırlanması için farklı çözümler sunan ekstraksiyon sistemleri.

194x228 ÜRÜN GRUBU

Kimya, gıda, yem ve ilaç sektörlerinde kritik kalite kontrol parametrelerin hızlı ölçümü için Near Infrared Spektrofotometresi cihazları.