Paralel Evaporasyon

194x228 ÜRÜN

Laboratuvarda çeşitli uygulamalarınız için geniş rack tercihleri ile 4, 6, 12, 24, 48 ve 96 pozisyona kadar paralel buharlaştırma imkanı sağlayan SyncorePlus Polvap ile tekrarlanabilirliği ve üretimi arttırarak enerjiden tasarruf ederek maliyetlerinizi düşürebilirsiniz. Vakumlu vorteks teknolojisi sayesinde SyncorePlus Polyvap, hassas ve ekonomik bir şekilde numunelerinizin proses edilme verimini önemli ölçüde iyileştirir.

194x228 ÜRÜN

SyncorePlus Analyst, genel ve spesifik özellikler taşıyan uygulamalarınız ve numunelerinizin buharlaştırma esnasında ihtiyaç duyduğu özel gereksinimleri karşılar. Her bir numune için, özel koruma ve inert malzemelerin kullanımı, prosesiniz esnasında çapraz kontaminasyonu engeller. Değiştirilebilir raflar ve geniş aksesuar yelpazesi ile ihtiyaçlarınız için mükemmel sistemi oluşturmanızı sağlar. Çeşitli aksesuarlar ile sisteminizi genişletebilmenize olanak verir.

194x228 ÜRÜN

Multivapor ™, uygulamalarınızda birden fazla numuneyi aynı anda buharlaştırabilmenize olanak sağlar. Temel laboratuvar uygulamalarınızda, kromatografi sonrası küçük hacimlerde buharlaştırma gibi çeşitli proseslerinizde kullanım kolaylığı ile birlikte verimliliği en üst düzeye taşıyabilirsiniz.