Saf Su Sistemleri

194x228 ÜRÜN

Aquinity² E versiyonları, dış hazneye ( 35 litre veya 70 litre ) ters ozmoz ve elektro deiyonizasyon ( EDI ) hücresi ile deiyonize su ( Tip II, < 0.2 µS / cm / > 5 MOhm x cm ) üretir. Su doğrudan kullanım ( örneğin el ile cam eşya temizliği için ) veya tankı bir laboratuvar bulaşık makinesine bağlamak için kullanılabilir. Depolama tankından ultra saf su üretilir ve daha sonra esnek bir dispenser ile bağlanabilir. 

194x228 ÜRÜN

Aquinity² P versiyonları, ters ozmoz ve şartlandırma modülünün dış hazneye ( 35 litre veya 70 litre ) deiyonize su ( <2 µS / cm / <0.5 MOhm x cm ) üretmesini sağlar. Su doğrudan kullanıma ( örneğin el ile cam eşya temizliği için ) veya tankı bir laboratuvar bulaşık makinesine bağlamak için kullanılabilir.Depolama tankından ultra saf su üretilir ve daha sonra esnek bir dispenser ile donatılabilir.

194x228 ÜRÜN

Aquinity² modelleri, doğrudan musluk suyundan ultra saf su üretir. Aquinity² P10 ultra saf su sistemi, deiyonize suyu doğrudan entegre bir 10 L tankta üretmek için bir ters osmoz ( RO ) modülüne sahiptir. Bir sonraki adımda Tip I dereceli su bir parlatıcı kartuşla üretilir. 

194x228 ÜRÜN

Astacus² sistemi, ters ozmoz veya deiyonize suyu kullanarak, ultra saf su ( 0.055 μS / cm ) üretimi için tasarlanmıştır.

194x228 ÜRÜN

AquaRO², AquaRO²DI ve EDI² serisi, deiyonize su üretmek için ters osmoz ( RO ) prensibi ile çalışmaktadır. EDI² serisi, Osmosis suyunu, Tip II su elde etmek için bir EDI hücresi kullanarak işler.